Bagaj Bölgesi
İster büyük bir alışveriş merkezine gidin veya ailece tatile çıkın Rapid, her durumun üstesinden en iyi şekilde gelir. O anki ihtiyaçlarınıza da uyum sağlayabilir. Ara koltuklar yatırılarak 530 litrelik bagaj bölmesinin hacmi, toplamda 1.470 litreye kadar çıkarılabilir. Gerekirse, koltuk arkalıklarından birini veya ikisini yatırabilir ve arka kısımda oturmak için hala yeriniz varken bagaj alanında da daha fazla yer açabilirsiniz.
Çantalarınızı, kamp malzemelerini ve yolculuk sırasında zarar görebilecek diğer eşyalarınızı bagaj bölmesindeki kancalardan asabilirsiniz. Arka tekerlek bombelerinin arka kısmındaki alanları kullanarak saklama çözümlerini daha da artırabilirsiniz. sunar.
Bagaj bölmesi kapağı, çocukların bisikletleri gibi büyük eşyaları koyduğunuzda kapanmayabilir. Tamamen çıkarmak istemiyorsanız, katlayabilirsiniz ve bagajı boşalttıktan sonra başlangıçtaki konumuna getirebilirsiniz.
Bagaj bölmesindeki çift taraflı paspasın* bir tarafı kumaştır diğer tarafı ise, yıkanabilir lastik kaplamadır. Gerekirse, kolaylıkla ters çevirebilir ve çamurlu botlarınızı koyduğunuzda bile bagaj bölmenizi temiz ve düzenli tutabilirsiniz.
İki dikey file ve zeminde bulunan yatay bir fileden oluşan File Kiti*, yolculuk sırasında kaymaması gereken eşyalarınızın sabit bir şekilde durmasını sağlayacak bir çözümdür
* Opsiyonel olarak sunulmaktadır.