Konfor
Saklama bölmeleri ve "zekice" hazırlanmış detaylar, aracınızı kullanırken her gün daha fazla keyif almanızı ve aracın içini düzenli tutmanızı sağlayacak. Örneğin, dikiz aynasının üst kısmında bulunan gözlük bölmesini, özellikle sürüş öncesinde güneş gözlüklerini çıkarıp normal gözlüklerini takacak olan sürücüler çok sevecektir.
Her iki ön kapıda bulunan saklama ceplerine 1,5 litrelik şişeler rahatlıkla
koyulabilir, çocuklarınız da, arka kapılarda bulunan ceplere (gösterilmiyor)
0,5 litrelik içecek kutularını koyabilirler.
Climatronic klima donanımı olan araçlarda, yolculuklarınız sırasında içeceklerinizi torpido gözüne koyarak soğutabilirsiniz.
Rapid’in şişe, kutu ve termos koymak için kullanılan diğer bölmeleri, arka koltukların karşısındaki ve içecek tutucular ve arka kapılardaki saklama cepleridir. Ön koltuk arkalıklarında bulunan cepler de, yolculuğunuz sırasında kolay ulaşmak istediğiniz eşyalarınızı koymanız için idealdir.
Orta konsoldaki içecek tutucuların ebatları iki kademede ayarlanabilir, böylelikle kabınızın boyutuna göre, virajlarda bile içeceğinizin dökülmesine izin vermeyecek uygun konumu kullanabilirsiniz. Bardak/şişe tutucu sürücünün ve ön yolcunun ulaşabileceği bir konumdadır.
Altında ufak tefek eşyalarınızı koyabileceğiniz bir saklama gözü olan ön kol dayaması, hem sürücünün hem de yolcunun rahatını artırır. “Zekice” hazırlanmış detaylar arasında, harita, cep telefonu, vb. koyabileceğiniz, koltuk arkalıklarının yan kısmında bulunan saklama gözleri* sayılabilir.
* Opsiyonel olarak sunulmaktadır.